Střih na teplákovou soupravu

Elektronický střih ve formátu PDF. Střih si vytisknete na domácí tiskárně na papír A4.

Oblečky sedí např. panence Baby Born o velikosti 43 cm. Oblékne je starší sestřička, bratříček i miminko.

30 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Střih na teplákovou soupravu
Střih na teplákovou soupravu
43 cm

Detailní popis produktu

Elektronický střih ve formátu PDF. Střih si vytisknete na domácí tiskárně na papír A4 a oblečky ušijete z vlastní látky podle fantazie.

Střih je navržený pro teplákovinu s alespoň 5 % elastanu (např. 95 % bavlna, 5% elastan nebo 92 % bavlna, 8 % elastan). Lemy doporučuji šít z nápletu nebo pružnější teplákoviny. Soupravu můžete také celou ušít z bavlněného úpletu s elastanem.

Střih již obsahuje přídavky na švy 1 cm! Stříhejte rovnou podle střihu a nic nepřidávejte. Šijte 1 cm od kraje. Pokud budete šít blíže ke kraji, oblečky se Vám rozšíří.

Mikinka je navržená širší v průramcích pro snazší oblékání. Obleče ji např. Baby Born miminko, starší sestřička a bratříček. Mikinka je v prodloužené délce, panenkám vychází vpředu nad kolínka a vzadu pod zadeček. Tepláčky délkově vycházejí na miminko i starší sestřičku a bratříčka.

 

Po uhrazení objednávky Vám bude automaticky e-mailem zaslán odkaz ke stažení střihu ve formátu PDF. Při platbě online vše proběhne automaticky do cca 30 minut. Platby převodem jsou párované ručně do 24 hodin. 

 

Soubor obsahuje střih i fotonávod. Střih vytisknete na domácí tiskárně na běžný papír formátu A4. Tisk zadávejte v měřítku 100 %. Nezadávejte zmenšení, ani přizpůsobení stránek. Vytisknout si můžete pouze černobílé strany se střihem (strany 1-6), nebo celý dokument včetně fotonávodu - záleží na Vás.

 

Pokud se Vám nechce obkreslovat střihy, koukněte na naše látkové panely:

https://www.domausite.cz/baby-born

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: