Novinky

Ježíškova chlubírna na FB skupině
Milé švadlenky, mám velkou radost, že z našich panelů a podle našich střihů šijete dárečky pod stromeček. Nebojte se pochlubit výtvory ze své ježíkovské dílničky! Do Vánoc pořád trocha času na šití zbývá a třeba se ještě stihneme vzájemně inspirovat.
 
Na naší facebookové skupině vyhlašujeme akci "Ježíškova chlubírna", ve které můžete získat jednorázový kód na 10% slevu a dopravu zdarma pro nákup na e-shopu www.domausite.cz
 
Podmínky akce:
 
1. Staňte se členem skupiny Šijeme oblečky na panenky z panelů a střihů od Doma ušité: https://www.facebook.com/groups/983472962414294
 
2. Fotky Vašich ušitých oblečků z našich panelů a střihů vkládejte do komentáře k příspěvku "Ježíškova chlubírna" nebo rovnou na zeď skupiny.
 
3. Každý, kdo se svými výtvory z našich panelů a střihů v níže uvedeném termínu pochlubí, dostane jako poděkování jednorázový kód na slevu ve výši 10 % a dopravu zdarma pro nákup na e-shopu www.domausite.cz
 
4. Akce se týká fotek vložených od 18.11.2022 do 24.12.2022 včetně. Platnost slevového kódu je okamžitě od vystavení do 31.1.2023 včetně.
 
5. Kód na slevu Vám bude zaslán do soukromé zprávy. Pokud Vám kód nedorazí, připomeňte se na kterýkoliv z našich kontaktů do 24.12.2022. Na pozdější připomínky nebude brán zřetel.
 
6. Kód bude zaslán pouze těm, kdo zveřejní fotku oblečků ušitých z našich panelů nebo střihů. Pro zveřejnění fotky je nutné být členem skupiny Šijeme oblečky na panenky z panelů a střihů od Doma ušité.
 
7. Slevový kód se vkládá do pole "Slevový kupon" v prvním kroku objednávky.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem