Oblečky pro Baby Annabell červená panda

Oblečky jsou určeny pro panenku Baby Annabell s látkovým tělíčkem velikosti 43 cm. Tato panenka má trošku jiné proporce než Baby Born, proto jsou tyto oblečky trošku širších střihů. Baby Born panence s plastovým tělíčkem by byly tyto oblečky hodně volné.

Můžete si vybrat, jestli si oblečky ušijete sami, nebo Vám je máme ušít my.

  • Chystáte se šít? Objednejte si látkový panel s předtištěným střihem a pusťte se do toho.
  • Chcete oblečky rovnou ušité? Zvolte variantu "hotové ušité oblečky" a do 14 dnů se můžete těšit na Váš balíček.
Varianta:
430 Kč 1 040 Kč od 430 Kč
Dostupnost: Skladem Na objednávku Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
5.10.2023 13.10.2023 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Oblečky pro Baby Annabell červená panda
20230825 194610 copy
43 cm Annabell
výhody
Certifikované materiály
Certifikát pro výrobu hraček
šicí stroj
Pečlivé šití
Oblečky pro Vás s láskou ušijeme
pdf
Střihy v PDF
Střihy na panenky také v PDF
návody
Přehledné návody
Online návody krok za krokem

Detailní popis produktu

Líbí se Vám tato sada? Můžete si ji buď sami ušít z předtištěného panelu, nebo objednat precizně ušitou v naší dílně. 

Set obsahuje tyto oblečky pro panenku Baby Annabell (velikost 43 cm): 

  • šatičky - tunička
  • kalhotky s kanýrky
  • šáteček
  • pyžamko

 Oblečky sedí panence Baby Annabell s látkovým tělíčkem o velikosti 43 cm.

Materiál je pružný úplet 92 % bavlna / 8 % lycra, 190 g/m2.

Používáme certifikovaný materiál, který jsme si nechali otestovat pro výrobu hraček. To znamená, že můžete mít naprostou jistotu ohledně kvality a bezpečnosti materiálů, které nabízíme. Vaše děti si tak mohou hrát s výslednými oblečky bez jakýchkoli obav.

Hotový výrobek z naší dílny splňuje veškeré normy EU pro hračky pro děti od 0 let. Oblečky mají vzadu všitý suchý zip. Používáme kvalitní plenkový suchý zip, který je měkký a zároveň hodně vydrží. 

Pokud se rozhodnete oblečky si sami ušít, lze to jak na běžném šicím stroji pružným stehem (např. drobný cikcak), tak na overlocku. Před šitím doporučujeme panel neprat. S látkou se tak pracuje lépe. Po ušití můžete oblečky prát v pračce na 30°C. Materiál je vhodný pro děti do 3 let.

Fotonávod k ušití teplákové soupravy najdete v sekci NÁVODY nebo rovnou stáhnete v pdf do Vašeho počítače či telefonu: Návod na oblečky s červenou pandou

Berte na vědomí, že naše látkové panely nejsou určeny ke komerčnímu využití a nepovolujeme z nich šít oblečky na prodej. Jediné autorizované místo k prodeji hotových oblečků je náš e-shop. Originální oblečky opatřujeme štítkem s logem a do balení přidáváme cedulky s povinnými informacemi včetně označení CE.

f_logo_RGB-Blue_30-03    facebook.com/domausite